Zaman içerisinde yürüyen merdivenleriniz veya yürüyen yollarınız gereksinimlerinizi karşılayamaz hale gelebilir. Yürüyen merdivenlerinizde yıpranmalar ve aşınmalar görülebilir. Yürürlükte olan teknik ve emniyet ile alakalı standart ve yönetmeliklere göre uygunsuz olabilir. Daha fazla verim ve enerji maaliyeti talebiniz olabilir. Arılift asansör sizin için ücretsiz keşif yaparak yürüyen merdiveninize veya yürüyen yolunuza yapılması için öngörülen modernizasyonları rapor halinde sunmaktadır. İster taşıma kapasitesini artırmak isteyin, ister performansı iyileştirmek veya enerji verimliliğini artırmak isteyin. Sizin ve binalarınızın gereksinimlerini karşılayan bir öneri mutlaka sunacaktır. Daha fazla detay hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

MODERNİZASYON ZAMANI MI ?

Yürüyen merdiveniniz veya yolunuz 10 yaşını geçmiş ve sık sık bozuluyor mu ?
Görüntüsü dekoratif açıdan taleplerinizi karşılamıyor mu?
Seyir konforu kötü mü?
Elektrik faturanızın yarı yarıya azalmasını ister misiniz?
Seyir konforu kötü mü?

ÖYLEYSE "EVET ZAMANI"

Modernizasyonunun avantajları

 • 1
  GÜVENLİK
 • 2
  ESTETİK
 • 3
  PERFORMANS
 • 4
  ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Tam Değiştirme

İskelet de dahil veya hariç olmak üzere yürürlükteki en son güvenlik ve erişilebilirlik standartlarına uygun yepyeni bir yürüyen merdiven veya yürüyen yol.

Modüler Modernizasyon

Modüler modernizasyon çözümü güvenliği, güvenilebilirliği, erişilebilirliği ve görünümü geliştirmenin yanı sıra enerji tasarrufu yapın.