Asansörsüz binanıza yeni bir asansör kurulması, bir modernizasyon projesine göre çok daha kolaydır. Genellikle asansörsüz bir binaya asansör kurmak kullanıcılar açısından zor, meşakkatli ve ihtimali güç görünür. Oysa ki ; Arılift Systems her yıl yüzlerce asansörsüz evi asansöre kavuşturmuş, daire sakinlerini ve misafirlerini en az düzeyde etkileyerek kurulumlarını tamamlamıştır. Unutmayın, binanızın mimarisine ve müşterilerimizin kullanım ihtiyaçlarına en uygun çözümü Arılift sizin için sunacaktır.

Makine dairesiz asansör çözümlerimizden ya da çok az boşluk payı ve kuyu alanı gerektiren asansör çözümlerimizden hangisini yaparsak yapalım, mümkün olabilen en geniş kabin alanına, en yüksek enerji verimliliğine ve binanıza uyum sağlayan modern iç dizayna sahip olabilirsiniz.

Kuyu İçin Çok Az Alana Sahip Arılift Asansörler

Asansör boşluğunun son derece kısıtlı olduğu binalara çözüm olarak inşaa edilmektedir. Çok az montaj çalışması gerektirdiğinden, aynı zamanda maliyet açısından da son derece etkin bir çözümdür.

Harici Asansör Kuyulu Arılift Asansörler

Asansör montajı için yeterli alana sahip olmayan binalarda asansör kuyusu, binanın dış duvarlarından birine monte edilir. Birçok farklı kabin tasarımına, üstün seyir konforuna ve mükemmel eko-verimliliğe sahiptir.